Ministarstvo zdravlja Vlade Republike Srbije saopštilo je da je u našu zemlju danas dopremljen novi kontingent vakcina kompanije „Fajzer“.
Reč je o redovnoj isporuci od 99.450 doza vakcina, koje su stigle na Institut za virusologiju, vakcine i serume „Torlak“.

“Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva “






Be First to Comment