Proteklog vikenda, u noći izmedju petka i subote, direktoru Doma zdravlja u Mionici Aleksandru Mišiću, za sada nepoznata lica, zapalila su dva automobila, kako nezvanično saznajemo. Automobili marke Dačija Sandero i Pežo 207 , vlasništvo direktora Mišića i njegove supruge, bili su parkirani u dvorištu porodične kuće u selu Donje Toplice. Direktor Mišić, ovim povodom, nije želeo da da izjavu za medije.
Istraga je u toku.






Be First to Comment