Press "Enter" to skip to content

TROJE MIONIČANA NA PRVENSTVU SRBIJE U KARATEU ZA PIONIRE, POLETARCE I NADE

Troje mioničkih karatista je nastupilo na ovogodišnjem prvenstvu Srbije za pionire, poletarce i nade u katama, koje je u organizaciji Karate federacije Srbije održano u subotu u Mladenovcu. Predvođeni trenerima Draganom Tufegdžićem i Miroslavom i Jelenom Vasiljević, Mioničani su se takmičili u pojedinačnoj konkurenciji. Najbolji rezultat je postigao Ilija Beljić koji je osvojio bronzanu medalju u kategoriji nada u klasi oranž pojasa. Učešće među najboljim mladim katašima u Srbiji uzeli su još i pioniri Jana Ranisavljević i Luka Mijailović. Oni su takođe ostavili dobar utisak i pored toga što su ovog puta ostali bez odličja. Mioničke sportiste je pred odlazak na put u Mladenovac posetio predsednik opštine Mionica Boban Janković, koji je i sam bio uspešan karatista i poželeo im puno uspeha na važnom takmičenju.

Prvenstvo Srbije - takmičari

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *