TRIJUMF BUDUĆNOST KRUŠIKA U GOSTIMA I ČETIRI GOLA U MREŽI LOZNICE

Fudbaleri Budućnost Krušika su prijatno iznenadili svoje simpatizere pomalo neočekivanom i visokom pobedom nad Loznicom u Klupcima 4-1 (0-1) u 7. kolu Srpske lige Zapad. Posle trijumfa nad Zlatiborom, Loznica je drugi bivši prvoligaš koga su igrači Predraga Simića savladali ove jeseni. Iako se pričalo da bi duel starih rivala i komšija možda mogao da se održi na novom stadionu u Loznici, ipak su zeleno beli ugostili goste u Klupcima i prvo poluvreme rešili u svoju korist golom Kojića u 26. minutu. Ono što se desilo u nastavku nisu očekivali ni najveći optimisti među pristalicama Budućnost Krušika. Tek, Valjevci su pregazili komšije golovima Panića u 48., Jakovljevića u 67., Pavića u 86. i Martinovića u 93. minutu.

VASILIJE
Strelac jednog od četiri gola Valjevaca u Loznici, Vasilije Martinović (u sredini crveni) na utakmici protiv Zlatibora u na Pećini

U sledećem kolu će Budućnost Krušik ugostiti Tutin.

Stadion “FK Radnički Klupci”. Gledalaca 300. Sudija Lazar Stojmirović iz Kragujevca. Žuti kartoni Brkić (Loznica), Stojanović, Aleksić i Starčević (Budućnost Krušik).

LOZNICA: Erić, Stanojević, Sretković (od 46. Brkić), Čuković, Kojić (od 46. Obadović), Komarčević, Ćirić (od 46. Adamović), Ninić (od 46. Nedeljković), Vićentijević, Igor Petrović, Vujić (od 71. Tripković).

BUDUĆNOST KRUŠIK: Milinković, Ivanović (od 85. Pavić), Jakovljević (od 79. Pavle Stojanović), Martinović, Petar Petrović, Nemanja Stojanović (od 46. Ristovski), Đorđević, Aleksić (od 58 Starčević), Đermanović, Todorović, Nešković (od 46 Panić).