Dana, 31. avgusta završen je Jubilarni 20. Sajam šljiva, uz dodelu nagrada. Kao Organizacioni odbor zadovoljni smo realizovanim aktivnostima, zahvalni smo izlagačima i posetiocima. Na…
Posts tagged as “SAJAM ŠLJIVA”
U svojstvu izaslanika predsednika Vlade Republike Srbije Miloša Vučevića juče je u Osečini ministarka državne uprave i lokalne samouprave Jelena Žarić Kovačević svečano otvorila 19.…





