SMEDEREVO BOLJE OD BUDUĆNOST KRUŠIKA

Budućnost Krušik je u 11. kolu Srpske lige Zapad gostovala u Smederevu gde je pretrpela četvrti prvenstveni poraz 0-2 (0-0). Golove za ekipu Smedereva 1924 postigli su Zličić u 54. i Jordan Jovanović u 59. minutu. Interesantno je da su gosti dve trećine utakmice imali igrača više pošto je golman Smedereva 1924, Kaličanin u 29. minutu zaradio crveni karton.

Buda

Stadion FK Smederevo. Gledalaca 600. Sudija Srđan Dimitrijević (Kragujevac). Žuti kartoni Kostić, Stojković, Dimitrijević (Smederevo 1924), Uroš Matić, Aleksa Matić, Aleksić (Budućnost Krušik). Crveni karton Kaličanin (Smederevo 1924).

SMEDEREVO 1924: Kaličanin, Kostić, Stojković (od 80. minuta Maksić), Zličić (od 73. minuta Bojić), Dimitrijević, Marković (od 30. minuta Jović) , Vukadin, N.Jovanović (od 80. minuta Nešović), Ilić, Blagojević (od 46. minuta Redžić), J.Jovanović.

BUDUĆNOST KRUŠIK: Uroš Matić, Todorović, Ristović (od 42. minuta Milanović), Aleksa Matić, Pavlović (od 62. minuta A.Đorđević), Isidorović, Petrović, Aleksić (od 89. minuta Milovanović), Janković, Tešić, Rajevac.

U sledećem kolu Valjevci dočekuju Slogu iz Bajine Bašte.