RADNIČKI SE OPET SPOTAKAO, LAJKOVČANI OSVOJILI PETI PUK

Nastavlja se posrtanje valjevskog Radničkog koji je u 11. kolu Kolubarsko-mačvanske zone pretrpeo poraz na svom terenu od Železničara iz Lajkovca 1-2 (0-0).

BK-SLOGA7

Gosti su poveli preko Filipovića u 63. minutu koji je glavom savladao Rankovića posle slobodnog udarca dosuđenog za Železničar. Drugi pogodak Lajkovčana u 70. minutu bio je plod solo akcije Gajića. Narandžasto-plavi su smanjili u 90. minutu pogotkom Živanovića iz slobodnog udarca.

Inače, po vrlo teškom terenu domaćin je imao više od igre u prvom poluvremenu kada su izabranici Koste Markovića u dva navrata pogodili okvir gola Krstića.

Sledećeg vikenda Radnički gostuje u Prnjavoru gde ga očekuje domaća Mladost.

Stadion: SRC “Peti puk”, Gledalaca: 100. Sudija: Marko Karapandžić (Loznica).

RADNIČKI (V): Ranković, Vasiljević (od 77. Vasić), Vasić (od 62. Miletić), Perić (od 46. B. Đurić), Simeunović, Ašković, Prokić, Mijailović (od 62. Matić), Živanović, R. Đurić, Rašević.

ŽELEZNIČAR (L): Krstić, Bošković, Zeman, Tomić (od 88. Pantelić), Filipović, Gajić (od 77. Mićić ), Stjelja, Sofronić od 87. Milanović), Marinković, Živanović (od 46. Matić), Šalipur.

Na fotografiji je Kosta Marković, trener Radničkog.