Press "Enter" to skip to content

PRVI BODOVI U SRPSKOJ LIGI ZAPAD ZA RADNIČKI

Fudbaleri Radničkog sa Perog puka upisali su prvu pobedu u novoj sezoni Srpske lige Zapad, savladavši ekipu FK Zlatibor rezultatom 2:1 u meču drugog kola.

IMG_20250823_175657
Pune tribine stadiona “Komšija Rade” / Foto: Aleksa Savić

Pred punim tribinama stadiona “Komšija Rade” u Valjevu, Radnički je poveo još u prvom poluvremenu golom Sofronića, pa se na odmor otišlo sa prednošću domaćih od 1:0. U nastavku igre mrežu gostiju zatresao je i Živanović, čime je Radnički udvostručio prednost. Zlatibor je uspeo da smanji rezultat, ali nije imao snage za potpuni preokret.

IMG_20250823_174037
Detalj sa utakmice Radnički – Zlatibor / Foto: Aleksa Savić

Ovom pobedom Radnički je došao do tri važna boda pred nastavak sezone, dok će Zlatibor šansu za popravni tražiti u narednom kolu.

IMG_20250823_170305_edit_602005824661237
Proslava pogotka fudbalera Radničkog / Foto: Aleksa Savić

Do novih bodova narandžasto-plavi pokušaće da dođu u narednom kolu Srpske lige Zapad, kada će ih ugostiti ekipa OFK Napredak iz Markovca.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *