PORAZ I REMI BUDUĆNOST KRUŠIKA

Na nešto manje od dve nedelje do početka sezone u Srpskoj ligi Zapad, fudbaleri Budućnost Krušika nastavljaju sa odigravanjem pripremnih utakmica. Učenici trenerskog tandema Simić-Jovanović prvo su na Zlatiboru odmerili snage sa snažnom ekipom FAP-a i izgubili 0-3. Krajnji rezultat je možda previsok pošto su Valjevci u prvih 45 minuta bili znatno bolji i propustili nekoliko velikih prilika. U nastavku je Budućnost Krušik igrala sa izmenjenom postavom što je iskusni sastav iz Priboja na Limu iskoristio postigavši tri pogotka i ubedljiv trijumf.
BK-FAP1
Đermanović otklanja opasnost u kaznenom prostoru Budućnost Krušika na prvenstvenoj utakmici protiv FAP-a prošle sezone u Valjevu
Prošle subote gost na Krušiku bio je tim Železničara iz Inđije koji se takmiči u Srpskoj ligi Vojvodina. U zanimljivoj, i na momente pravoj prvenstvenoj utakmici, konačan rezultat bio je 1-1 a gol za valjevskog srpskoligaša postigao je Ognjen Milovanović.
U subotu 12. avgusta na programu je generalna proba Budućnost Krušika pred početak novog prvenstva. Rival Valjevcima na Pećini biće ekipa Vrelo Sport iz Vrela, novog srpskoligaša. Biće to prilika da stručni štab Budućnost Krušika proba Pavla Stojanovića, špica koji bi trebalo da popravi efikasnost napada kluba sa Pećine.
Zvaničan početak sezone u Srpskoj ligi Zapad predviđen je 19. avgusta kada u 1. kolu na Pećinu dolazi Mladi radnik iz Požarevca.