PORAZ DEVOJAKA METALCA 2015 U LOZNICI

Rukometašice Metalca 2015 su u 5. kolu Prve lige Zapad odmerile snage sa ORK Loznicom u Loznici i pretrpele drugi prvenstveni 24-28 (11-12). Trener Valjevki Dušan Novokmet je posle utakmice izjavio:

METALAC-LOZNICA

“Igrali smo čvrstu i egal utakmicu do samog kraja. ORK Loznica se izuzetno pojačala ove sezone. Nama je falila Nevena Tripković prvi golman, međutim i Marija Baratović je korektno branila. Po prvi put ove sezone mogu da kažem da su sudije prelomile utakmicu sa par “domaćinskih” lopti u poslednjih 6-7 minuta.”

Hala “Lagator”. Sudije Dušan Petrović i Marko Jovanović (oba iz Rače). Isključenja ORK Loznica 6 minuta, Metalac 2015 6 minuta. Sedmerci ORK Loznica 2 (2), Metalac 2015 1 (1).

ORK LOZNICA: Kaitović 9, Đukanović 1, Vasić 5, Tomić 2, Jović 3, Simić 7, Obradović 1.

METALAC 2015: Obrenović 4 (diskvalif. u 58. minutu), Mosurović 3, Pavlović 1, Mijailović 9, Baratović 1, Staša Damnjanović 2, Despotović 4.

U sledećem kolu Metalac 2015 igra na svom terenu protiv Metalca AD iz Gornjeg Milanovca.

Na fotografiji je momenat sa utakmice između Metalca 2015 i ORK Loznice iz prošle sezone.