U skladu sa članom 52. Zakona o policiji Republike Srbije, pripadnici Policijske stanice u Ubu, snimaće i fotografisati učesnike fudbalske utakmice, koja će se odigrati 20. avgusta sa početkom u 17 časova na stadionu FK „Jedinstvo“ u Ubu, između FK „Jedinstvo“ iz Uba i OFK „Beograd“ iz Beograda.
MUP: SNIMAĆEMO I FOTOGRAFISAĆEMO UČESNIKE FUDBALSKE UTAKMICE
More from Kolubarski okrugMore posts in Kolubarski okrug »
- Janković: Kroz infrastrukturne radove do boljeg života građana
- Mionici vredna oprema od Evropske unije kroz program UNDP-a
- U izdavačkoj delatnosti Narodne biblioteke Osečina objavljen naslov „Poslednji kvadrat neba“
- Završna svečanost konkursa „Porodica – mesto gde ljubav živi“ u Narodnoj biblioteci Osečina
- USPEŠNO ODRŽANO PRVO „STREET WORKOUT“ TAKMIČENJE U MIONICI






Be First to Comment