Press "Enter" to skip to content

Koncert dobrodošlice – otvaranje koncertne sezone “U istom stilu”

Muzička škola “Živorad Grbić” sa zadovoljstvom najavljuje tradicionalni Koncert dobrodošlice koji se desetu godinu za redom održava sa ciljem da pruži podršku i inspiraciju mladim talentima, novim učenicima škole ali i da istakne važnost i neophodnost muzičkog stvaralaštva u našoj zajednici.

MŠ najava koncert

Ovogodišnjim koncertom, zakazanom za četvrtak, 17. oktobar u 19 časova, valjevska muzička škola otvara svoju ovogodišnju koncertnu sezonu „U istom stilu“ koju će realizovati do kraja školske godine u svojoj koncertnoj sali, ali i u prostorima Moderne Galerije, Narodnog Muzeja, Valjevske gimnazije, Gradske galerije. I na ovogodišnjem Koncertu dobrodošlice, zainteresovanu publiku očekuju nastupi solista, kamernih i velikih ansambala škole, koji tradiconalno ujedinjuju muziciranje profesora i učenika na koncertnom podijumu. Numerama klasične ali i tradicionalne i džez muzike, predstaviće se učenici i profesori svih odseka škole (klavir, gitara, harmonika, gudači,duvači, srpsko tradicionalno pevanje) kao i Devojački hor škole, Ansambl „Flautisimo“, orkestar harmonika i gudački orkestar „Feniks“.

Ulaz je slobodan.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *