BUDUĆNOST KRUŠIK OSVOJILA BOD U ZABLAĆU

U 11. kolu Srpske lige Zapad Budućnost Krušik je igrala nerešeno 1-1 (0-1) protiv Omladinca u Zablaću kod Čačka. Domaćin je poveo golom Ilića u 27. minutu a izjednačujući gol je postigao Panić u 66. minutu.

NEMANJA PANIĆ
Mladi Nemanja Panić (crveni), strelac izjednačujućeg gola za Budućnost Krušik u Zablaću

U sledećem kolu na Pećinu dolazi Takovo iz Gornjeg Milanovca.

Stadion SRC “Srećko Jovanović” u Zablaću. Sudija Aleksandar Milivojević iz Užica. Žuti kartoni Ilić, Obadović i Čukić (Omladinac), Starčević, Jakovljević, Aleksić i Nemanja Stojanović.

OMLADINAC: Rosić, Đurakić, Ilić, Obadović (od 84. Milovanović), Aleksandar Petrović, Jelić, Zlatanović (od 57. Tomović), Čukić, Savić (od 64. David Milinković), Mitrović, Bralušić.

BUDUĆNOST KRUŠIK: Stefan Milinković, Ivanović, Nikolić (od 65. Krstić), Ranisavljević, Ristovski, Starčević (od 89. Martinović), Isidorović (od 46. Jakovljević), Panić (od 78. Pavle Stojanović), Đurić (od 92. Aleksić), Đermanović, Todorović.