Nedugo po završetku sezone u kojoj je dominantnim nastupom osvojio Srpsku ligu Zapad i tako se vratio među prvoligaše, FK Metalac iz Gornjeg Milanovca počeo je polako da priprema teren za nove izazove, te da formira stručni štab i ekipu koja će braniti plave boje u drugom rangu srpskog fudbala.

Saradnju sa Milanovčanima okončao je trenerski tandem Goran Luković – Bojan Gojak, a klub se zahvalio i najboljem strelcu prvenstva Đorđu Jakovljeviću, kao i jednom od najvažnijih šrafova tima u Srpskoj ligi, Željku Basariću.
Saradnju su za sada produžili Stefan Vukašinović i Valjevac Stefan Tešić, a povratnik u sastav jeste štoper Ilija Milićević, u prolećnoj polusezoni član leskovačke Dubočice.
Izvor: Vasport






Be First to Comment