Početna stranaValjevske vestiPozitivaMladiKulturaSportBlogFoto danaNa kafici saOglasiAdresarKontakt
Divcibare Ski Resorr
VESTI IZ LAJKOVCA
ponedeljak, 13 mart 2017 14:26
Odbojkašice u plej-ofu protiv TENTA-a

Zahvaljujući bodu osvojenom sinoć u Obrenovcu, u poslednjem prvenstvenom meču koji je završen pobedom TENT-a sa 3:2,  odbojkašice Železničara su obezbedile peto mesto i bolju startnu poziciju za plej-of. Imaju isti broj bodova kao i Dinamo, ali pobede protiv Pančevki u oba duela, bolji set-količnik i poen-količnik. To znači da ćemo imati reprizu prošlogodišnjeg četvrtfinala plej-ofa sa TENT-om, a prvi meč se igra već u sredu u Obrenovcu.
Podsećamo da je prošle godine Železničar bio uspešniji u tri utakmice i plasirao se u polufinale. U ostalim četvrtfinalnim mečevima sastaju se: Jedinstvo (SP) – Spartak, Crvena Zvezda – MD Zrenjanin i Vizura – Dinamo.

Pobeda fudbalera Železničara na startu prolećne sezone

Ohrabruje start Železničara u prolećnom delu fudbalskog prvenstva Srpske lige Zapad. Na gostovanju u Zubinom Potoku Želja je pobedio Mokru Goru sa 4:2, golovima Matića, Đukića (iz penala), Atića i Vuka Lazića. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 2:1 za Lajkovčane koji su poveli golom Matića, da bi domaći izjednačili iz penala, a na isti način Železničar povećao prednost. Mokra Gora je izjednačila na početku drugog poluvremena, ali je Železničar svoju bolju igru poentirao sa još dva pogotka u 65. i 70. minutu. Utakmica je bila fer i korektna, a pobeda lajkovačkog srpskoligaša potpuno zaslužena, zahvaljujući zalaganju čitavog tima.

Email Drucken Favoriten Twitter Facebook Stumbleupon Digg Technorati blogger google YahooWebSzenario